Blog Štýlová žena poskytuje bezplatne poradenstvo pri zmene Vášho štýlu obliekania, ktoré sa prispôsobuje Vašej osobnosti, proporciám postavy, finančným možnostiam či pracovnej profesií.

Spôsob je veľmi jednoduchý. Stačí ak nám nafotíte samostatne jednotlivé kúsky Vášho šatníka a zašlete nám ich na náš mail ( stylovazena@gmail.com ) a my Vám vyskladáme štýlový outfit. Osobný prístup je pre nás prioritou.

Pre čo najlepší výsledok je dobré uviesť popis/fotografiu postavy, v akých obchodoch rada nakupujete a prípadne na akú príležitosť by outfit mal byť.

Všetky informácie, ktoré zašlete na náš mail sú založené na diskrétnosti a preto na stránke Štýlová žena zverejníme len to, čo sama uznáte za vhodné.

 

Nezabudnite/ Dôležité:

  • fotky oblečenia odfoťte jednotlivo zavesené na vešiaku alebo rozprestreté na celej najlepšie bielej/jednofarebnej ploche
  • oblečenie foťte priamo pred sebou alebo pohľadom zhora. Nie je vhodné robiť fotky pod sklonom. Každá jedna fotka musí byť urobená v rovnakej vzdialenosti aby sa jednotlivé fotky od seba nelíšili. Pre lepšiu predstavu sa môžete inšpirovať zverejnenými outfitmi. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo facebookej stránky.
  • výhodou je zaslať aj fotku postavy ( tvár nemusí byť vidieť ) alebo popísať Vaše miery.