Farby a nové trendy pre jar 2016

| Kategória: trendy

Jar už klope na dvere a Štýlová žena Vám prináša horúce novinky z newyorského Fashion Week.

Práve na tomto týždni módy sme si mohli všimnúť, že dizajnéri sa vyhrali so žiarivými farbami, ktoré aplikovali do pohodlných strihov oblečenia. V kurze ostávajú aj obľúbené luxusné strapce či nadčasová čipka.

V zimnej sezóne sme preferovali najčastejšie čiernu farbu no teraz je čas na úplnú zmenu. Ak chcete byť štýlová, tak siahnite ako už bolo spomenuté po palete žiarivých farieb. Štýlová žena sa tiež inšpiruje týždňom módy v New Yorku a odporúča oslňujúcu žltú a oranžovú farbu. Predstavte si zapadajúce slnko či chutné tropické ovocie a hneď si niekoľko kúskov oblečenia v týchto farbách zakúpite do šatníka.

Pri nakupovaní neobchádzajte ani modrú farbu a to v každom jej odtieni, či už pôjde o akváriovú, baby modrú, alebo kráľovskú modrú. Táto farba je u mnohých z nás obľúbená a môžete ju ľahšie kombinovať so zvyškom oblečenia. Odtiene modrej tiež symbolizujú akýsi pokoj a mier čo v kombinácií s pastelovo ružovou vytvorí outfit plný dobrej energie.

Nedbalá kolekcia Alexandra Wanga prináša na jar 2016 oblečenie prevažne v bielej farbe v minimalistickom štýle. Možno sa mnohé z vás bielej obávajú, ale naozaj nemáte čoho. Pre príjemné nosenie zvoľte jemné materiály alebo voľnejšie strihy ku ktorým si obliekajte pleteniny, ľan a dokonca aj štýlovú teplákovinu.

Nechajme farby bokom a posvieťme si na trendy. Ak ste si v predchádzajúcej sezóne zakúpili topánky, kabelky alebo bundy so strapcami, tak ste urobili dobre a noste ich aj naďalej. V prípade, že si ich ešte iba plánujete zakúpiť, siahnite po farebných strapcoch v etno štýle. Ďalším módnym trendom ostáva aj naďalej čipka. Áno práve pre jej luxusnosť, ženskosť a rafinovanosť.

Spomínané farby a trendy jari objavujeme v nových kolekciách Alexandra Wanga, Michaela Korsa ale aj Tory Burchovej. V naších obchodoch tiež nachádzame niekoľko takých kúskov oblečenia a odporúčame siete predajní H&M, Mango, Reserved ale aj Camaieu.

blog 2

Blog 3

blog 4

Blog 5

blog 1

Pridať komentár