Maxisveter do každého šatníka

| Kategória: trendy

Ak ešte tento mega trend nemáte v šatníku, tak Vám ho odporúčam zadovážiť si. Je pohodlný, štýlový, príjemne nás zahreje a dovolí nám ho rôzne kombinovať. V sezóne jeseň – zima je preto kúpa oversize svetra či kabáta veľmi dobrou voľbou.

Ženy so štíhlou postavou môžu siahnuť po akomkoľvek type XXL svetra. Aj napriek malým chybičkám postavy sa správnou textúrou, hrúbkou alebo strihom svetra dá všetko zamaskovať. Pre dych vyrážajúci look ženám so štíhlou postavou odporúčame obtiahnuté pletené šaty, dokonca aj dlhé rolákové šaty hrubšieho materiálu.

Ak patríte medzi dámy s plnšími tvarmi, tak pre Vás odporúčam svetre tmavších odtieňov, prevažne z tenšieho materiálu. Týmto trikom si na objeme určite nepridáte, práve naopak. Opticky Vám uberie pár kíl aj outfit tmavších farieb. Vyskúšajte tmavé užšie nohavice alebo sukňu, pridajte top/blúzku a doplňte outfit o predĺžený svetlý sveter, ktorý sa vpredu zaväzuje. Hovorím o tzv. županovom strihu. Alternatívou môže byť aj výrazný opasok uložený medzi hornou časťou brucha a prsiami, ktorý zvýrazni Váš pás.

1 sveter
2 sveter

sveter 3sveter 4

Pridať komentár