Nesmrteľná čierna

| Kategória: trendy

Zredukujte farby na minimum a nechajte vyniknúť osobnosť. Áno, hovorím o nesmrteľnej čiernej farbe a jej odtieňoch.
Oblečenie v tejto farbe považujem za akýsi pilier šatníka a možno sa pýtate čo je na nej také nesmrteľné ? Odpoveď je jednoznačne jej univerzálnosť, vďaka ktorej je ľahko kombinovateľná a pôsobí veľmi štýlovo. Ďalším pozitívom čiernej je, že nás dokáže opticky zoštíhliť čo privíta azda každá z nás.

Čo všetko sa oplatí mať v šatníku čierne ?

Za ,,must have,, považujem malé čierne šaty ( little black dress ) s ktorými nikdy nič nepokazíte. Ide o módny kúsok, ktorý vznikol pred viac ako osemdesiatimi rokmi vo Francúzsku. Malé čierny šaty mali premiéru v roku 1926 na titulke módneho magazínu Vogue, ktoré navrhla slávna Coco Chanel. Pre mňa tieto šaty symbolizujú sexepíl, ženskosť, eleganciu a luxus. Vhodným strihom a materiálom šiat dokáže upútať pozornosť každá dáma.
V svojom šatníku odporúčam mať aj čierne nohavice. Ľahko ich skombinujete a Vašej osobnosti pridajú potrebnú eleganciu. Spomínané nohavice dokážu šikovne zakryť nedostatky plnších nôh s ktorými väčšina žien bojuje. Ak nie ste milovníčka nohavíc, siahnite po sukni, ktorá s tmavými silonkami vytvorí Tip Top outfit. Investovať sa určite oplatí aj do čierneho saka na chladnejšie dni.


1 inšpirácie2 čierne šaty

3 čierne nohavice4 black outfit

2 komentáre

  1. Iveta

    Vyskúšam. Ďakujem.

  2. Evka

    Ďakujem za inšpiráciu. Veľa úspešchov ďalej.


Pridať komentár