Aj Katka nám poslala fotografie svojho oblečenia na mail stylovazena@gmail.com. Jej želaním bola inšpirácia na nákupy zimného oblečenia, nakoľko si plánuje zopár kúskov do šatníka zadovážiť.

Katka je mladá, 26 ročná slečna, ktorá sa rada zabáva s priateľmi. V šatníku preto prevládajú šaty, sukne  a topy na ramienka. K jej menším nedostatkom širších bokov jej odporúčam nosiť šaty áčkového strihu, ktoré sú v páse stihnuté. Z jej pestrého preto vyberám krásne čierne čipkované šaty s dĺžkou tesne nad kolená. Tieto šaty sa hodia na viaceré príležitosti a odporúčam ich oživiť napr. kožuštekom s čierno fialovým ombre zafarbením. Tento vrchný odev je dlhý po pás, pre dámy so silnejšími bokmi odporúčam aj jeho predĺženú verziu. Výhodou kožuchu je, že nielen príjemne zahreje, oživí outfit, ale je aj nadčasovým kúskom každého šatníka. Za hit sezóny považujeme aj vlnený klobúk, opäť fialovej farby, ktorý vytvorí ideálny party look.  Ja som pre Katku našla oblečenie v fialových odtieňoch, no odporúčam aj trendy bordovú farbu. jednotlivé kúsky sa dajú kúpiť v predajniach H&M ( kožuch: http://www2.hm.com/sk_sk/productpage.0357946001.html

klobúk: http://www2.hm.com/sk_sk/productpage.0292359003.html ).

V Katkinom šatníku chýbajú klasické čierne čižmy s vysokými opätkami či už kotníkové alebo po kolená. Typ čižiem, ktoré som zvolila pre Katku sú základ šatníka a môžete si ich kúpiť na eshope Topankovo.sk (http://www.topankovo.sk/cierne-cizmy-regan.html ).

Každý z navrhnutých kúskov môže slečna Katka použiť na viaceré príležitosti. Z doplnkov sa dajú použiť: náušnice, prsteň ale aj menšia crossbody kabelka v zlatých farbách.