Pred svojim okolím chce byť krásna každá z Nás a Barborka nie je výnimkou. Aj keď vo svojom voľnom čase preferuje skôr športové oblečenie, do práce musí chodiť vždy elegantná a upravená.

Horúce dni Nás nútia premýšľať o svojom pracovnom outfite viac, nakoľko sa v ňom musíme aj príjemne cítiť a taktiež musí zodpovedať firemnej kultúre. Barbora pracuje na recepcií. Z oblečenia, ktoré najčastejšie nosí Štýlová žena vybrala a doplnila nasledujúce kúsky:

Ak do práce potrebujete chodiť elegantne oblečená, je dôležité si zaobstarať niekoľko hlavných vecí, ktoré sa budú jednoducho kombinovať. Barbora má v skrine takýto kúsok v podobe krásnej béžovej sukne, ktorá siaha tesne nad kolená. Jej farba je na leto ako stvorená. Jemný materiál, farba a strih Vám dovolia túto sukňu kombinovať s rôznymi vzorovanými vecami.

Vrchnú časť outfitu tvorí jemná kvetinová blúzka. Zaujímavosťou je na nej zapínanie na gombík v oblasti krku. Blúzka má dlhé rukávy, no jej jemný a vzdušný materiál jej ju dovoľujú nosiť aj v lete. V budúcnosti Štýlová žena odporúča Barborke s sukni kombinovať rôzne blúzky či topy. Vyvarovala by som sa však veľmi priesvitným materiálom, nakoľko to do práce nie je vhodné.

Barborka mala od nás želanie v podobe doplnenia vhodných topánok tak, aby boli elegantné a zároveň pohodlné. My sme jej vybrali tzv. ,,rýchlochodky,, v svetlo hnedej farbe. Sandálky sú opäť kúskom, ktorý jednoducho skombinujete so vzormi, ale dokonca aj s nohavicami či džínsami. Kúpite ich na eshope Answear.sk (http://answear.sk/663230-hilfiger-denim-sandale.html?b=/p/slapky-a-sandale-2692-k.html/slapky-a-sandale/p-3/r-60/o-n ).

Na odloženie potrebných vecí a dokumentov je potrebná kabelka. K celému outfitu sme opäť zvolili jemnú béžovú. Crossbody kabelku zdobia pracky v zlatých odtieňoch a kúpite ju na eshope Jej.sk alebo na: (http://jej.sk/kabelky/29830-fashion-kabelka-gwen-bezova.html ).