Štýlová žena v tomto prípade vyberala vhodné oblečenie pre pani Jarmilu, ktorú čaká v najbližších dňoch významnú udalosť. Jej jediná dcéra bude mať slávnostné promócie a samozrejme hrdá mama chce vyzerať čo najlepšie.

Jarmila má tenšie nohy a ruky, no naopak plnšie bruško. Najradšej si oblieka oblečenie v neutrálny farbách.

Špecifickým prípadom je tradičná a formálna udalosť promócie, kde výber outfitu je potrebné niekoľkokrát zvážiť. Štýlová žena radí nielen pani Jarmilke ale aj Vám ostatným aby ste sa vyvarovali krátkym strihom šiat a sukní. Ideálne je zvoliť dĺžku oblečenia siahajúcu tesne nad kolená. Nevhodné sú aj šaty na ramienka a lacné materiály. Siahnite radšej po nemiznúcej elegantnej klasike napr. v podobe čipky.

Jarmile sme odporučili rafinované čierne šaty, ktoré sú v spodnej časti obtiahnuté a vo vrchnej časti je zapracovaná blúzka s maslovým nádychom. Tento tvar šiat je ideálny pre postavu tenkých nôh a plnšieho bruška ( tzv. pavúčia postava ). Horná časť šikovne zakryje drobné nedostatky. Ozdobou šiat sú elegantné rukávy a štýlový golierik.

K spomínaným šatám sme zo šatníka vybrali štrasovú kabelku so zlatou retiazkou. Jej farebné štrasy tvarované do kvetov  určite neostanú bez povšimnutia. Aj keď podľa slov pani Jarmily má táto kabelka viac ako 10 rokov, Štýlová žena v nej vidí elegantný nadčasový módny kúsok.

Elegantný outfit sa nezaobíde bez elegantných topánok. V tomto prípade Štýlová žena zvolila béžové špicaté lodičky s jemným leskom. Zakrytá špička umožňuje pani Jarmile obliecť na slávnostnú udalosť aj silonky, nakoľko si to historické priestory v ktorých sa bude slávnosť organizovať vyžadujú. Špicaté lodičky kúpite na: (http://www.topankovo.sk/bezove-lodicky-victoria.html ).