Pani Marína pochádza z Bratislavy a pracuje vo firme, ktorá si vyžaduje vkusné a elegantné oblečenie. Najradšej nosí saká a kostýmové nohavice. Jej prosba od Štýlovej ženy bola inšpirácia outfitu do práce, ktorý by sa hodil k jej novej kvetovanej kabelke. Tú si pani Marína doniesla z nedávnej dovolenky v Taliansku a Štýlová žena jej ju veľmi chváli.

Výsledný outfit tvorí: vo vrchnej časti tmavomodré sako, ktoré sa v strede zapína na gombík. Tento praktický a veľmi obľúbený môžete aj naďalej kombinovať s nohavicami ale aj džínsami na voľný čas. K profesií, ktorú zastáva pani Marína však odporúčame sukňu, alebo ako v tomto prípade šaty.

Šaty, ktoré Štýlová žena zvolila sú tmavozelenej farby s čipkou. Zdobí ich gombík pri krku. Sú vhodné do práce ale aj na slávnostnejšiu príležitosť, preto ich kúpu nebudete ľutovať. Spomínané šaty kúpite v sieti predajní H&M (http://www2.hm.com/sk_sk/productpage.0388853005.html ).

K elegantnému oblečeniu neodmysliteľne patria lodičky. Štýlová žena vybrala špicaté lodičky tmavomodrej farby, ktoré sú ladené k saku. Kúpiť si ich môžete v eshope Jej. Sk (http://www.topankovo.sk/tmavomodre-lodicky-siam.html ).

Najvýraznejším kúskom outfitu je už spomínaná kabelka. Kvetovaný vzor a jasné farby  sú ako stvorené pre túto sezónu. Túto kabelku vďaka viacerým farbám môžete rôzne kombinovať, no nie však s geometrickými vzormi. Celý look by tak pôsobil rušivo a prekombinovane.

Čipka a jemný gombík na šatách nahrádzajú šperk, preto v prípade potreby zvoľte elegantné hodinky alebo jemné náušnice.