Elegancia nie je niečo čo prichádza a odchádza ale je to štýl. Manažérka Miroslava vie, že elegancia môže byť klasická, ležérna, svieža i zmyselná.

V jej šatníku sú prevažne kúsky oblečenia v tomto štýle. Mirka napísala na Štýlovú ženu, lebo hľadá inšpirácie ako kombinovať svoje oblečenie, prípadne aké si má dokúpiť pri najbližších nákupov.

Vo výslednom outfite  Štýlová žena zvolila elegantné čierne obtiahnuté šaty, ktoré zvýrazňujú výbornú štíhlu postavu. Ak ich chcete niečím okoreniť, siahnite po doplnkoch. V tomto prípade sme zvoli lesklý tenký opasok, ktorý nám opticky zvýši pás a teda aj predlží nohy. Šaty si môžete kúpiť na internetovom obchode Trendy Moda. sk (http://www.trendymoda.sk/produkt/cierne-upletove-saty/ ). Do práce sú z doplnkov vhodné najmä vkusné hodinky a základné šperky. Pre zachovanie línie odporúčam k šatám čierne lesklé silonky.

Výrazným kúskom outfitu sú kožené kotníkové čižmy na vysokom opätku, ktoré kúpite: (http://www.moda-ewa.sk/moda-ewa/eshop/9-1-Exkluzivne-Topanky/23-2-Vysoke-cizmy/5/1424-luxusne-kotnikove-cizmy ). K tomuto outfitku môžete zvoliť aj čižmy alebo lodičky so vzorom, napr. hadím. Kabelku určite laďte s topánkami, tak aby boli zachované farby, prípadné vzor. Veľkosť kabelky taktiež prispôsobte podľa potreby.

Čerešničkou na torte je luxusná vesta z pravej kožušiny v sivej farbe. Vesta je veľmi praktická vec v tomto období a jej predĺžená varianta príjemne zahreje.

Ako už bolo spomenuté celý outfit je v elegantnom štýle a podľa zvolených doplnkov ho môžete využiť či už do práce alebo na večer. Mirke ešte odporúčam sivú kožušinu kombinovať s pletenými šatmi v slabo ružovej farbe, prípadne outfit doplniť o klobúk.