Slečna Monika sa nedávno zúčastnila školského plesu a Štýlová žena bola pri tvorbe jej plesového outfitu.

A čo Vás prvé napadne pri slove ples ? Odpoveďou je jednoznačne elegancia. Cieľom elegancie neznamená len vyniknúť, ale byť zapamätateľná. Práve ples je príležitosť na to, aby žena ukázala svoju eleganciu a vycibrený vkus.

Monika si na tohtoročný školský ples vybrala čierne šaty nad kolená s dlhými rukávmi a zdobené vo vrchnej časti volánmi. Štýlová žena jej pre výber šiat dáva zelenú. Volány na šatách štýlovo šperkujú celý outfit. V ich zadnej časti je výstrih čo robí šaty ešte zaujímavejšie. Volány, ktoré sa objavovali už v predchádzajúcej sezóne nahradili čipku. Výhodou volánov je, že odpútavajú pozornosť z iných partií a na druhej strane nimi môžete maskovať to, čo je pod nimi.

Ako už bolo spomenuté, ples sa považuje za jednu z najzaujímavejších spoločenských udalostí roka. Zásady plesového bontónu sa rokmi nemenia, čo naopak o výbere plesovej róby neplatí. Už dávno šaty tzv. ružové tortičky dostali červenú. Preto sa Štýlová žena teší z Monikinho sofistikovaného výberu róby v podobe dokonalej klasiky čiernych šiat.

K šatám odporúčam Monike zvoliť bordó elegantnú kabelku, ktorú môžete kúpiť na : (http://fashionqueen.sk/Produkt/Leskla-listova-kabelka-15075.html ).Nakoľko sú volány v tomto prípade aj samotným šperkom, radím zvoliť menšie náušnice, prípadne prsteň v zlatej farbe.

Vyčesané vlasy dohora dokonale zvýraznia krásny výstrih na chrbte a pre neodolateľný pohľad zvýraznite oči dynamickým líčením v metalických odtieňoch. Nezabudnite ani na rúž a lak na nechty. V tomto prípade by som zvolila rovnakú farbu ako na kabelke, tá je túto sezónu in.