Táto sezóna patrí odhaleným rukávom a volánom, čo pani Andrea veľmi dobre vie.

Na fotografiách svojho šatníka, ktoré zaslala Štýlovej žene sú prevažne blúzky voľného strihu v bielej a maslovej farbe. Andrea má dlhé blond vlasy, preto jej odporúčame nosiť aj živé letné farby ako sú červená, žltá, oranžová.

Volánové blúzky si Andrejka oblieka s úzkymi nohavicami alebo džínsami. Štýlová žena jej pre inšpiráciu volí šortky taktiež voľného strihu, ktoré na prvý pohľad pôsobia aj ako sukňa.

Krátke šortky z predajne H&M zdobí vyšívaný vzor a bočné vrecká. Sú ušité z krepovej tkaniny, ktorá sa v letných dňoch príjemne nosí. Aj keď Andrejka nerada ukazuje svoje nohy, my si myslíme, že je veľká škoda neukázať ich, veď k letu to neodmysliteľne patrí.

Ďalším horúcim letným hitom v tomto roku sú aj tzv. gladiátorky.  Ide o sandále z kolekcie s. Oliver, ktoré sa viažu pod koleno a viete si ich kúpiť na tomto odkaze. Sú veľmi pohodlné a svojou farbou ľahko kombinované. V rovnakej farbe sme ladili aj kabelku, ktorú môžete nosiť v ruke alebo na pleci. Kabelka je elegantná a vhodná do práce ale aj na drobný nákup. Ak chce pôsobiť viac odviazane, vymeňte kabelku za slamený košík a spokojne si vezmite aj klobúk.