Veronika je jednou zo žien, ktoré majú eleganciu jednoducho v krvi. Občas sa ale dostane to momentu, kedy stráca inšpiráciu pre svoje outfity. Vtedy je dobré sa inšpirovať módnymi dizajnérmi, fashion blogmi ale aj Śtýlovou ženou.

Mladá Bratislavčanka pracuje v účtovníckej firme do ktorej sa oblieka prevažne elegantne. Preferuje skôr farebné oblečenie pred tmavým. V jej šatníku sú prevažne blúzky v púdrových odtieňoch. V tomto roku bol azda najväčších hitom kvetovaný vzor, ktorý nachádzame aj na obľúbenej Veronikinej blúzke.

Spomínanú blúzku Štýlová žena vybrala aj do výsledného outfitu ku ktorým sme vybrali úzke nohavice. Ich elastický materiál sa pohodlne nosí a farba dotvára farebnú líniu.

V tomto období nám už nestačí prehodiť cez seba sako či sveter preto sme Veronike odporúčali zvoliť kabát od spoločnosti H & M. Tento slabo ružový krátky kabát je vyrobený zo štruktúrovanej tkaniny a jeho  predný diel je otvorený preto si ho ozdobte štýlovou sponou na zapínanie.

 

Móda je o rôznych kombináciách a aj kontrastov. Aby sme neostali pri tradičných a pre niekoho nudných svetlých farbách, rozhodli sme sa ďalšie časti outfitu trošku okoreniť. Povinnou výbavou aktuálnej  jesennej sezóny je zamat. Áno, elegantný a nestarnúci zamat. Sieť predajní Zara ponúka v svojej kolekcií krásne zamatové kotníčky so šnurovaním a zlatým zipsom. K topánkam sme zladili aj batoh  batoh z rovnakého materiálu od rovnakého výrobcu, ktorým je sieť Zara.