Štýlová žena sa teší z čoraz väčšieho počtu sledovateliek. K ním patrí aj mladá študentka Vierka, ktorá hľadá jarné inšpirácie oblečenia na voľný čas. Jej najobľúbenejšie farby sú čierna a mentolová. Vierkiným želaním bolo vybrať štýlový módny kúsok práve v netradičnej mentolovej farbe.

Výsledný outfit pozostáva z vrchnej časti, ktorú tvorí sivá bundička. Tá je vyrobená z teplákoviny, preto je veľmi pohodlná a zároveň vhodná na voľný čas alebo do školy. V chladnejších dňoch sa rukávy dajú spustiť a kúpiť si ju môžete v sieti predajní Gate alebo na : (http://www.gate-wear.com/woman/light-jacket/jacket-88?ref=category ).

Predĺžené voľné tričko tmavo sivej farby s nápisom zakrýva drobné nedostatky postavy v oblasti bokov a bruška. Takýmito tričkami môžete veľa zakryť no so šírkou to veľmi nepreháňajte.

Úzke čierne legíny zvýraznia štíhle lýtka. Legíny môžete kombinovať s rôznym oblečením či už športovejším alebo elegantnejším. Pozor si opäť dávajte na to, aby ste pri legínach zakryli všetko čo zakryté má byť.

Štýlová žena splnila želanie slečny Vierky a našla jej vhodné a veľmi pohodlné členkové tenisky v mentolovej farbe. Pastelové odtiene modrej a teda aj mentolová farba sú na túto sezónu ako stvorené. Túto farbu ďalej môžete kombinovať s béžovou a smotanovou farbou. Mentolové tenisky na opätku nájdete na eshope: (http://www.pushup.sk/tenisky/457986-mentolove-damske-tenisky-na-skrytom-kline.html ).

Vierkin outfit je vhodný na voľný čas, preto kabelku zvoľte podľa potreby. Do školy je vhodný ruksak, popozerajte sa po ňom aj v mentolovej farbe. Doplnky zvoľte veľmi jednoduché, najlepšie klasické hodinky.