Široké nohavice v jesennom prevedení

| Kategória: trendy

Trendy široké nohavice ( wide trousers ) sme si obľúbili už v letnej sezóne, ktoré s krátkym topom vytvorili dokonalý letný outfit.
Kým v horúcich letných dňoch sme preferovali tzv. 7/8 nohavice, v chladnejších dňoch už odporúčame ich predĺženú verziu. Výhodou dlhých širokých nohavíc je, že si ich môžu obliecť aj nízke ženy, ktoré si dopomôžu vysokými opätkami a tým si opticky predlžia pás.

Ako ich nosiť v jesennom období?

Na nohavice širokého strihu sa v jesennej kolekcií používajú hrubšie materiály. Kombinovať ich môžeme s pulóvrom, no ideálna je blúzka či už hodvábna, čipkovaná alebo jeansová…
Keďže jeseň pozná sychravé dni, odporúčame k širokým nohaviciam obliecť dlhší blejzer, oversized pulóver, koženú bundičku do pása a pre veľmi chladné dni aj kožušinovú bundu.
Ak chceš vytŕčať z radu, siahni po extravagantnejších kúskov: napr. široké nohavice s károvaným vzorom, alebo outfit doplň maxi kabelkou, maxi šálom či klobúkom.
Spomínané voľné nohavice, ktoré sa strihovo rozširujú už od pása a bokov sú určené najmä pre ženy so štíhlou postavou.
Na módnych mólach môžeme vidieť aj nohavice, ktoré sú na bokoch o čosi užšie a výraznejšie sa rozširujú od kolien.
U žien s drobnými nedostatkami postavy odporúčame nosiť voľné nohavice tmavších farieb a celkový look oživiť predĺženým kabátom s výrazným vzorom, alebo farbou.

blog

blog2

blog3

 

2 komentáre

  1. Iveta898

    Včera som si podobné práve kúpila.

  2. Peťa

    Som už o niečo staršia a tento typ nohavíc vie super zakryť aj nejaké to kilo naviac 🙂 🙂


Pridať komentár